D4DS-K2
OMRON

Documents
Product Specifications
| Contact Current Rating | 10 mA |
| Current Rating | 2 A |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Vertical |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Unknown |
| Voltage Rating (DC) | 400 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 270
MOQ:3
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 3 - 29 | $7.845 | |
| 30 - 149 | $7.098 | |
| 150 - 299 | $6.538 | |
| 300 - 1,499 | $6.165 | |
| 1,500 - 2,999 | $6.09 | |
| 3,000 - 5,999 | $6.034 | |
| 6,000 - 11,999 | $6.016 | |
| 12,000 - | $6.006 | |




