B32-1200
OMRON

RoHS Status:N/A
Packing Type:bulk
CoreStaff Part Number:st61399852
Documents
Product Specifications
| Ambient Temperature Range High | 70 °C |
| Color | Grey |
| Height | 5.9 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | External |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Shape | Square |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 375
MOQ:18
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 18 - 179 | $1.124 | |
| 180 - 899 | $0.925 | |
| 900 - 1,799 | $0.869 | |
| 1,800 - 8,999 | $0.844 | |
| 9,000 - 17,999 | $0.832 | |
| 18,000 - 35,999 | $0.824 | |
| 36,000 - 71,999 | $0.819 | |
| 72,000 - | $0.816 | |




