B32-1030
OMRON

Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Color | Yellow |
| Height | 4 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | External |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Shape | Square |
| Width | 4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 20
MOQ:13
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 13 - 129 | $1.626 | |
| 130 - 649 | $1.382 | |
| 650 - 1,299 | $1.308 | |
| 1,300 - 6,499 | $1.252 | |
| 6,500 - 12,999 | $1.239 | |
| 13,000 - 25,999 | $1.214 | |
| 26,000 - 51,999 | $1.207 | |
| 52,000 - | $1.204 | |



