B32-1010
OMRON

RoHS Status:N/A
Packing Type:bulk
CoreStaff Part Number:st61399847
Documents
Product Specifications
| Color | Black |
| Height | 5.9 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Plastic |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | External |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Shape | Square |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 15
MOQ:15
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 15 - 149 | $1.34 | |
| 150 - 749 | $1.153 | |
| 750 - 1,499 | $1.079 | |
| 1,500 - 7,499 | $1.023 | |
| 7,500 - 14,999 | $1.004 | |
| 15,000 - 29,999 | $0.985 | |
| 30,000 - 59,999 | $0.978 | |
| 60,000 - | $0.974 | |




