AP-Z
OMRON

Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Height | 53 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Vinyl |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| REACH SVHC | Unknown |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Width | 21 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 289
MOQ:4
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 4 - 39 | $5.262 | |
| 40 - 199 | $4.982 | |
| 200 - 399 | $4.422 | |
| 400 - 1,999 | $4.049 | |
| 2,000 - 3,999 | $4.002 | |
| 4,000 - 7,999 | $3.974 | |
| 8,000 - 15,999 | $3.918 | |
| 16,000 - | $3.89 | |



