AP-B
OMRON

Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Height | 20.2 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Phenolic |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Screw |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 25
MOQ:10
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 10 - 99 | $2.076 | |
| 100 - 499 | $1.703 | |
| 500 - 999 | $1.628 | |
| 1,000 - 4,999 | $1.572 | |
| 5,000 - 9,999 | $1.535 | |
| 10,000 - 19,999 | $1.527 | |
| 20,000 - 39,999 | $1.522 | |
| 40,000 - | $1.517 | |



