A7P-PA
OMRON

Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Color | Grey |
| Height | 33.5 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 65 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Radiation Hardening | No |
| Width | 10 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 74
MOQ:3
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 3 - 29 | $8.165 | |
| 30 - 149 | $7.418 | |
| 150 - 299 | $6.858 | |
| 300 - 1,499 | $6.485 | |
| 1,500 - 2,999 | $6.41 | |
| 3,000 - 5,999 | $6.354 | |
| 6,000 - 11,999 | $6.336 | |
| 12,000 - | $6.326 | |



