RW-200-1/8-0-SP
TE CONNECTIVITY

RoHS Status:N/A
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st61376130
Date Code:20
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | 200 |
| Color | Black |
| ELV | Compliant |
| Inside Diameter | 3.2 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Wall |
| Schedule B | 3917290090, 3926909988, 3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 1
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 9 | $4,643.284 | |
| 10 - | $4,638.615 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



