HF70ACC635050-T
TDK

RoHS Status:N/A
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st61375536
Date Code:14
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | Filters Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | TDK |
| Series | ACC |
| Impedance per frequency | 500 Ohms@100MHz |
| Rated current | 3 A |
| DC resistance (DCR) | 40 mOhms(Max) |
| Filter Type | Differential Mode - Single |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 5.04 mm(0.198inch) |
| Size / Dimension | 0.252inch(L)x0.197inch(W)(6.40mmx5.00mm) |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 230
MOQ:50
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 50 - 499 | $1.851 | |
| 500 - 2,499 | $1.795 | |
| 2,500 - 4,999 | $1.758 | |
| 5,000 - 24,999 | $1.75 | |
| 25,000 - 49,999 | $1.745 | |
| 50,000 - 99,999 | $1.741 | |
| 100,000 - | $1.739 | |
| - | - | |



