ES1000-NO.3-B8-X-STK
TE CONNECTIVITY

RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st61375495
Date Code:19
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Body Material | Polyolefin |
| Color | Clear |
| ELV | Compliant |
| Inside Diameter | 10.85 mm |
| Lead Free | Not Applicable |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Material | PO, Polyolefin |
| Max Operating Temperature | 130 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Schedule B | 3926909988, 3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|39 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 1,750
MOQ:4
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 4 - 39 | $24.589 | |
| 40 - 199 | $24.309 | |
| 200 - 399 | $23.749 | |
| 400 - 1,999 | $23.375 | |
| 2,000 - 3,999 | $23.328 | |
| 4,000 - 7,999 | $23.30 | |
| 8,000 - 15,999 | $23.244 | |
| 16,000 - | $23.216 | |



