NT-MIL-3/16-0-SP
TE CONNECTIVITY

RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st61256540
Date Code:20
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Body Material | Polyolefin |
| Color | Black |
| ELV | Compliant |
| Inside Diameter | 4.8 mm |
| Lead Free | Not Applicable |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Material | Polyolefin |
| Max Operating Temperature | 121 °C |
| Min Operating Temperature | -70 °C |
| Schedule B | 3926909988, 3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 4
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 9 | $2,614.298 | |
| 10 - 49 | $2,611.497 | |
| 50 - | $2,608.808 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



