B-20L-48B
TOKIN
Product Specifications
| Core Material | Nickel, Zinc |
| Diameter | 4.8 mm |
| Frequency | 300 MHz |
| Height | 4.8 mm |
| Inside Diameter | 2.4 mm |
| Material | Ferrite |
| Max Frequency | 300 MHz |
| Mount | Free Hanging |
| Outside Diameter | 4.8 mm |
| REACH SVHC | No |
| Termination | Cable |
| Test Frequency | 300 MHz |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 20
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 9 | $0.201 | |
| 10 - 49 | $0.185 | |
| 50 - 99 | $0.129 | |
| 100 - 499 | $0.092 | |
| 500 - 999 | $0.084 | |
| 1,000 - 1,999 | $0.078 | |
| 2,000 - 3,999 | $0.076 | |
| 4,000 - | $0.074 | |




