CSTNE8M00GH5L000R0
MURATA
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | Quartz crystal units/Crystal oscillators Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | CERALOCK® CSTNE |
| Type | セラミック |
| Frequency | 8 MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.07% |
| Frequency Stability | ±0.11% |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40Ohms |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Consumer/Industrial |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 3.2x1.3mm |
| Size / Dimension | L0.126" x W0.051" (3.20mm x 1.30mm) |
| Height | 0.032" (0.80mm) |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 2,815
MOQ:176
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 176 - 1,759 | $0.365 | |
| 1,760 - 8,799 | $0.354 | |
| 8,800 - 17,599 | $0.347 | |
| 17,600 - 87,999 | $0.342 | |
| 88,000 - 175,999 | $0.339 | |
| 176,000 - 351,999 | $0.338 | |
| 352,000 - 703,999 | $0.338 | |
| 704,000 - | $0.338 | |



