GRM188F11C105ZA01D
MURATA
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Capacitance | 1 µF |
| Height | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Thickness | 800 µm |
| Tolerance | -20 % |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
| Width | 800 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 20,000
MOQ:4,000
SPQ:4,000
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 4,000 - 39,999 | $0.01 | |
| 40,000 - 199,999 | $0.009 | |
| 200,000 - 399,999 | $0.009 | |
| 400,000 - 1,999,999 | $0.008 | |
| 2,000,000 - 3,999,999 | $0.008 | |
| 4,000,000 - 7,999,999 | $0.008 | |
| 8,000,000 - | $0.008 | |
| - | - | |



