GRM0335C1H221JA01D
MURATA
Stock Type:Quality-guaranteed
Packing Type:cut tape
CoreStaff Part Number:st60056404
Documents
Product Specifications
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 220 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 15,175
MOQ:13,125
SPQ:13,125
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 13,125 - 131,249 | $0.002 | |
| 131,250 - 656,249 | $0.002 | |
| 656,250 - 1,312,499 | $0.002 | |
| 1,312,500 - 6,562,499 | $0.002 | |
| 6,562,500 - 13,124,999 | $0.002 | |
| 13,125,000 - | $0.002 | |
| - | - | |
| - | - | |




