400APH12L
TE CONNECTIVITY

RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st51015638
Date Code:16
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Capacitance | 2.62 µF |
| Current Rating | 400 A |
| ELV | Compliant |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| REACH SVHC | Unknown |
| Voltage Rating (AC) | 520 V |
| Voltage Rating (DC) | 520 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 1
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 9 | $3,773.719 | |
| 10 - | $3,769.517 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



