RK73Z2BTTD
KOA
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
Packing Type:cut tape
COO:JP
CoreStaff Part Number:st50865121
Date Code:2019
Documents
Product Specifications
| Ambient Temperature Range High | 70 °C |
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Composition | Thick Film |
| Depth | 1.6 mm |
| Height | 700 µm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Tape and Reel |
| Power Rating | 250 mW |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 0 Ω |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|85 |
| Temperature Coefficient | 400 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 2,511
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 299 | $0.045 | |
| 300 - 499 | $0.043 | |
| 500 - 999 | $0.035 | |
| 1,000 - 3,999 | $0.028 | |
| 4,000 - 4,999 | $0.023 | |
| 5,000 - 9,999 | $0.023 | |
| 10,000 - 29,999 | $0.022 | |
| 30,000 - | $0.022 | |




