BD25IC0WHFV-GTR
ROHM
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
Packing Type:cut tape
CoreStaff Part Number:st50864418
Date Code:2019
Documents
Product Specifications
| Case/Package | SMD/SMT |
| Dropout Voltage | 400 mV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Current | 1 A |
| Output Voltage | 2.5 V |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Watchdog Timer | No |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 3,000
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 9 | $1.575 | |
| 10 - 49 | $1.409 | |
| 50 - 99 | $0.882 | |
| 100 - 299 | $0.816 | |
| 300 - 499 | $0.772 | |
| 500 - 999 | $0.763 | |
| 1,000 - 1,999 | $0.756 | |
| 2,000 - | $0.753 | |




