RN732ATTD1000B25
KOA
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
COO:JP
CoreStaff Part Number:st50815469
Date Code:2018
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | 0805 |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Case Code (Metric) | 2012 |
| Composition | Thin Film |
| Height | 600 µm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 100 mW |
| Resistance | 100 Ω |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045 |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 0.1 % |
| Voltage Rating | 150 V |
| Weight | 5.499807 mg |
| Width | 1.2 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 2,524
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 299 | $0.085 | |
| 300 - 499 | $0.076 | |
| 500 - 999 | $0.067 | |
| 1,000 - 3,999 | $0.061 | |
| 4,000 - 4,999 | $0.056 | |
| 5,000 - 9,999 | $0.055 | |
| 10,000 - 29,999 | $0.055 | |
| 30,000 - | $0.054 | |



