PBA600F-24
COSEL
RoHS Status:N/A
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st50813542
Date Code:2023
Documents
Product Specifications
| Approvals | cUL |
| Current - Output 1 | 27 A |
| Depth | 61 mm |
| Efficiency | 84 % |
| Height | 61 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 71 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Current | 27 A |
| Output Power | 648 W |
| Output Voltage | 24 V |
| Power Rating | 648 W |
| Voltage - Output 1 | 24 V |
| Weight | 1.6 kg |
| Width | 120 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 100
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - | $0.00 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |




