TF16SN2.00TTD
KOA
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st50782048
Date Code:2021
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | 603 |
| Current Rating | 2 A |
| Depth | 800 µm |
| Height | 500 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 4,618
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 99 | $0.34 | |
| 100 - 299 | $0.283 | |
| 300 - 499 | $0.238 | |
| 500 - 999 | $0.229 | |
| 1,000 - 3,999 | $0.223 | |
| 4,000 - 4,999 | $0.218 | |
| 5,000 - 9,999 | $0.217 | |
| 10,000 - | $0.217 | |



