MOS2C220J
KOA
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Composition | Metal Film |
| Lead Free | Lead Free |
| Power Rating | 2 W |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 22 Ω |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 350 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 150
MOQ:100
SPQ:100
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 100 - 999 | $1.353 | |
| 1,000 - 4,999 | $1.315 | |
| 5,000 - 9,999 | $1.308 | |
| 10,000 - 49,999 | $1.302 | |
| 50,000 - | $1.298 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



