GRM155F11H103ZA01D
MURATA
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st50644915
Date Code:2018
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Capacitance | 10 nF |
| Height | 500 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Thickness | 500 µm |
| Tolerance | -20 % |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 500 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 80,000
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 3,999 | $0.006 | |
| 4,000 - 4,999 | $0.006 | |
| 5,000 - 9,999 | $0.005 | |
| 10,000 - 19,999 | $0.005 | |
| 20,000 - 29,999 | $0.004 | |
| 30,000 - 39,999 | $0.004 | |
| 40,000 - 9,999,999,999 | $0.004 | |
| 10,000,000,000 - | $0.00 | |



