SLLB120100
ALPS ALPINE

RoHS Status:N/A
Stock Type:Quality-guaranteed
Packing Type:cut tape
CoreStaff Part Number:st50590904
Date Code:06
Documents
Product Specifications
| Current Rating | 10 mA |
| Height | 2.5 mm |
| Max Current Rating | 10 mA |
| Max Operating Temperature | 60 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Operating Force | 1 N |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | PCB |
| Width | 11.4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 5,500
MOQ:25
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 25 - 249 | $3.702 | |
| 250 - 1,249 | $3.665 | |
| 1,250 - 2,499 | $3.59 | |
| 2,500 - 12,499 | $3.534 | |
| 12,500 - 24,999 | $3.506 | |
| 25,000 - 49,999 | $3.501 | |
| 50,000 - 99,999 | $3.497 | |
| 100,000 - | $3.49 | |



