RR1220P-222-D
SUSUMU
Documents
Product Specifications
| Case/Package | 0805 |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Composition | Thin Film |
| Depth | 1.25 mm |
| Height | 500 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 100 mW |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Rating | 100 mW |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 2.2 kΩ |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 0.5 % |
| Voltage Rating | 100 V |
| Voltage Rating (DC) | 100 V |
| Width | 1.25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 6,874
MOQ:5,000
SPQ:5,000
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 5,000 - 49,999 | $0.082 | |
| 50,000 - 249,999 | $0.082 | |
| 250,000 - 499,999 | $0.081 | |
| 500,000 - | $0.081 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |




