RK73B1ETTP221J
KOA
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
Packing Type:cut tape
CoreStaff Part Number:st50568424
Documents
Product Specifications
| Case/Package | 0402 |
| Case Code (Imperial) | 0402 |
| Case Code (Metric) | 1005 |
| Composition | Thick Film |
| Depth | 500 µm |
| Height | 350 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Power Rating | 63 mW |
| Resistance | 220 Ω |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045 |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 500 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 21,247
MOQ:10,000
SPQ:10,000
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 10,000 - 99,999 | $0.028 | |
| 100,000 - 499,999 | $0.027 | |
| 500,000 - 999,999 | $0.027 | |
| 1,000,000 - | $0.027 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |




