MOSX3CR33J
KOA
Product Specifications
| Case/Package | Metal |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 3 W |
| Resistance | 330 mΩ |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 236
MOQ:100
SPQ:100
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 100 - 999 | $2.258 | |
| 1,000 - 4,999 | $2.23 | |
| 5,000 - 9,999 | $2.221 | |
| 10,000 - 49,999 | $2.213 | |
| 50,000 - 99,999 | $2.208 | |
| 100,000 - | $2.203 | |
| - | - | |
| - | - | |




