MOSX3C8R2J
KOA
Product Specifications
| Case/Package | Metal |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 3 W |
| Resistance | 8.2 Ω |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 471
MOQ:471
SPQ:471
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 471 - 4,709 | $2.214 | |
| 4,710 - 23,549 | $2.208 | |
| 23,550 - | $2.203 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |




