MOSX2CR10J
KOA
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Product Specifications
| Case/Package | Metal |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 2 W |
| Resistance | 100 mΩ |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 3,505
MOQ:500
SPQ:500
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 500 - 4,999 | $1.186 | |
| 5,000 - 24,999 | $1.18 | |
| 25,000 - | $1.176 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



