MOS3C181J
KOA
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Product Specifications
| Case/Package | Metal |
| Composition | Metal Oxide |
| Diameter | 6 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 3 W |
| Resistance | 180 Ω |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 118
MOQ:118
SPQ:118
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 118 - 1,179 | $2.249 | |
| 1,180 - 5,899 | $2.226 | |
| 5,900 - 11,799 | $2.218 | |
| 11,800 - 58,999 | $2.212 | |
| 59,000 - 117,999 | $2.207 | |
| 118,000 - | $2.203 | |
| - | - | |
| - | - | |



