MOS2C331J
KOA
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Product Specifications
| Case/Package | Axial |
| Composition | Metal Film |
| Lead Free | Lead Free |
| Power Rating | 2 W |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 330 Ω |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 350 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 80
MOQ:80
SPQ:80
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 80 - 799 | $1.366 | |
| 800 - 3,999 | $1.332 | |
| 4,000 - 7,999 | $1.314 | |
| 8,000 - 39,999 | $1.307 | |
| 40,000 - 79,999 | $1.304 | |
| 80,000 - 159,999 | $1.302 | |
| 160,000 - 319,999 | $1.298 | |
| 320,000 - | $1.297 | |



