MOS2C180J
KOA
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Product Specifications
| Case/Package | Metal |
| Composition | Metal Oxide |
| Diameter | 4 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 2 W |
| Resistance | 18 Ω |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 66
MOQ:66
SPQ:66
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 66 - 659 | $1.468 | |
| 660 - 3,299 | $1.425 | |
| 3,300 - 6,599 | $1.40 | |
| 6,600 - 32,999 | $1.394 | |
| 33,000 - 65,999 | $1.392 | |
| 66,000 - 131,999 | $1.389 | |
| 132,000 - 263,999 | $1.385 | |
| 264,000 - | $1.383 | |



