MOS2C150J
KOA
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Composition | Metal Film |
| Lead Free | Lead Free |
| Number of Pins | 2 |
| Power Rating | 2 W |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 15 Ω |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 350 V |
| Voltage Rating (DC) | 350 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 303
MOQ:303
SPQ:303
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 303 - 3,029 | $1.315 | |
| 3,030 - 15,149 | $1.306 | |
| 15,150 - 30,299 | $1.301 | |
| 30,300 - 151,499 | $1.299 | |
| 151,500 - | $1.297 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



