MOS2C100J
KOA
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | Axial |
| Composition | Metal Film |
| Lead Free | Lead Free |
| Number of Pins | 2 |
| Power Rating | 2 W |
| Resistance | 10 Ω |
| Schedule B | 8533210090 |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 350 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 71
MOQ:71
SPQ:71
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 71 - 709 | $1.375 | |
| 710 - 3,549 | $1.336 | |
| 3,550 - 7,099 | $1.313 | |
| 7,100 - 35,499 | $1.307 | |
| 35,500 - 70,999 | $1.305 | |
| 71,000 - 141,999 | $1.302 | |
| 142,000 - 283,999 | $1.298 | |
| 284,000 - | $1.297 | |



