ICP-S2.3TN
ROHM
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 2.3 A |
| Height | 2 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Bulk |
| Resistance | 26 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 2.4892 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 600
MOQ:600
SPQ:600
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 600 - 5,999 | $0.56 | |
| 6,000 - 29,999 | $0.555 | |
| 30,000 - 59,999 | $0.552 | |
| 60,000 - | $0.551 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



