ICP-S0.7TN
ROHM
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 700 mA |
| Height | 2 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Resistance | 84 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 2.4892 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 800
MOQ:800
SPQ:800
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 800 - 7,999 | $0.557 | |
| 8,000 - 39,999 | $0.554 | |
| 40,000 - 79,999 | $0.552 | |
| 80,000 - | $0.551 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



