ICP-N50T104
ROHM
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | Radial |
| Current Rating | 2 A |
| Height | 6.35 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Resistance | 35 mΩ |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (AC) | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 3.9878 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 39,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.591 | |
| 30,000 - 149,999 | $0.59 | |
| 150,000 - | $0.589 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



