GRM21BF11H224ZA01L
MURATA
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Capacitance | 220 nF |
| Case/Package | 0805 |
| Height | 1.25 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Thickness | 1.25 mm |
| Tolerance | -20 % |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 1.25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 201,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.355 | |
| 30,000 - 149,999 | $0.354 | |
| 150,000 - 299,999 | $0.354 | |
| 300,000 - | $0.353 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



