CFS1/4C473J
KOA
Documents
Product Specifications
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Carbon Film |
| Diameter | 1.7 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 250 mW |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 47 kΩ |
| Temperature Coefficient | 350 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 1,447
MOQ:1,447
SPQ:1,447
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1,447 - 14,469 | $0.145 | |
| 14,470 - 72,349 | $0.142 | |
| 72,350 - 144,699 | $0.142 | |
| 144,700 - 723,499 | $0.142 | |
| 723,500 - | $0.141 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |




