CFS1/4C222J
KOA
Documents
Product Specifications
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Carbon Film |
| Diameter | 1.7 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Power Rating | 250 mW |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 2.2 kΩ |
| Temperature Coefficient | 350 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 1,957
MOQ:1,957
SPQ:1,957
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1,957 - 19,569 | $0.144 | |
| 19,570 - 97,849 | $0.142 | |
| 97,850 - 195,699 | $0.142 | |
| 195,700 - 978,499 | $0.142 | |
| 978,500 - | $0.141 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |




