CFS1/4C103J
KOA
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
Packing Type:bulk
CoreStaff Part Number:st50567386
Documents
Product Specifications
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Carbon Film |
| Diameter | 1.7 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 250 mW |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 10 kΩ |
| Schedule B | 8533100070 |
| Temperature Coefficient | 0 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 822
MOQ:822
SPQ:822
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 822 - 8,219 | $0.148 | |
| 8,220 - 41,099 | $0.145 | |
| 41,100 - 82,199 | $0.142 | |
| 82,200 - 410,999 | $0.142 | |
| 411,000 - 821,999 | $0.142 | |
| 822,000 - | $0.141 | |
| - | - | |
| - | - | |




