OJ1035E-R52
OHMITE

RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st48571513
Date Code:18
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | Axial |
| Composition | Carbon Film |
| Diameter | 1.85 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 125 mW |
| Min Operating Temperature | -70 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminations | 2 |
| Power Rating | 125 mW |
| Resistance | 10 kΩ |
| Temperature Coefficient | -450 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 200 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 4,770
MOQ:1,875
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1,875 - 18,749 | $0.049 | |
| 18,750 - 93,749 | $0.048 | |
| 93,750 - 187,499 | $0.047 | |
| 187,500 - 937,499 | $0.047 | |
| 937,500 - 1,874,999 | $0.047 | |
| 1,875,000 - 3,749,999 | $0.047 | |
| 3,750,000 - | $0.046 | |
| - | - | |



