MNR34J5ABJ272
ROHM
RoHS Status:N/A
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st48125664
Date Code:2005
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | 1220 |
| Circuit Type | Isolated |
| Height | 550 µm |
| Introduction Date | 2008-05-12 |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 2 months ago) |
| LTB Date | 2021-10-31 |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 4 |
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Resistors | 4 |
| Number of Terminals | 8 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Power Per Element | 125 mW |
| Power Rating | 125 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 2.7 kΩ |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating (DC) | 200 V |
| Width | 3.1 mm |
| Working Voltage | 200 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 3,000
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - | $0.00 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



