RLR32C3323FMB14
VISHAY

RoHS Status:N/A
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st41391476
Date Code:05
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | Axial |
| Composition | Metal Film |
| Contact Plating | Lead, Tin |
| Diameter | 4.83 mm |
| Failure Rate | 1 % |
| Features | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Power Dissipation | 1 W |
| Military Standard | MIL-PRF-39017 |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 1 W |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 332 kΩ |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 2,500
MOQ:7
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 7 - 69 | $13.554 | |
| 70 - 349 | $13.314 | |
| 350 - 699 | $12.941 | |
| 700 - 3,499 | $12.866 | |
| 3,500 - 6,999 | $12.834 | |
| 7,000 - 13,999 | $12.81 | |
| 14,000 - 27,999 | $12.782 | |
| 28,000 - | $12.762 | |



