HF70ACC575018-T
TDK

RoHS Status:N/A
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st41391138
Date Code:00
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Product Specifications
| Category | Filters Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | TDK |
| Series | ACC |
| Impedance per frequency | 150 Ohms@100MHz |
| Rated current | 3 A |
| DC resistance (DCR) | 40 mOhms(Max) |
| Filter Type | Differential Mode - Single |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 2.1 mm(0.083inch) |
| Size / Dimension | 0.224inch(L)x0.197inch(W)(5.70mmx5.00mm) |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 460
MOQ:89
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 89 - 889 | $1.048 | |
| 890 - 4,449 | $1.042 | |
| 4,450 - 8,899 | $1.004 | |
| 8,900 - 44,499 | $0.997 | |
| 44,500 - 88,999 | $0.992 | |
| 89,000 - 177,999 | $0.987 | |
| 178,000 - | $0.986 | |
| - | - | |



