RLR20C4870FR
VISHAY

RoHS Status:N/A
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st41082411
Date Code:0149
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Diameter | 3.51 mm |
| Lead Diameter | 810 µm |
| Lead Length | 38.1 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Number of Terminals | 2 |
| Power Dissipation | 500 mW |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 487 Ω |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
| Working Voltage | 350 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 1,000
MOQ:30
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 30 - 299 | $3.085 | |
| 300 - 1,499 | $3.011 | |
| 1,500 - 2,999 | $2.955 | |
| 3,000 - 14,999 | $2.927 | |
| 15,000 - 29,999 | $2.917 | |
| 30,000 - 59,999 | $2.91 | |
| 60,000 - 119,999 | $2.902 | |
| 120,000 - | $2.899 | |



