VJ1812A330JXGAT
VISHAY

RoHS Status:N/A
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st40917806
Date Code:0443
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Capacitance | 33 pF |
| Case/Package | 1812 |
| Case Code (Imperial) | 1812 |
| Case Code (Metric) | 4532 |
| Depth | 3.2 mm |
| Dielectric | C0G |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating (DC) | 1 kV |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 995
MOQ:25
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 25 - 249 | $3.702 | |
| 250 - 1,249 | $3.665 | |
| 1,250 - 2,499 | $3.59 | |
| 2,500 - 12,499 | $3.534 | |
| 12,500 - 24,999 | $3.506 | |
| 25,000 - 49,999 | $3.501 | |
| 50,000 - 99,999 | $3.497 | |
| 100,000 - | $3.49 | |



