ZCAT4625-3430D
TDK
RoHS Status:RoHS
Packing Type:bulk
CoreStaff Part Number:st40884438
Date Code:N/A
Lifecycle Status:Production (Last Updated: 2 years ago)
Documents
Product Specifications
| Color | Black, Grey |
| Depth | 24.5 mm |
| Frequency | 50 MHz |
| Height | 12 mm |
| Housing Material | Plastic |
| Impedance | 35 Ω |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Frequency | 500 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Free Hanging |
| Packaging | Tape & Reel |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8504900080, 8504900080|8504900080|8504900080|8504900080|8504900080 |
| Shape | Flat |
| Width | 24.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 1
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 4 | $4.474 | |
| 5 - 9 | $4.17 | |
| 10 - 29 | $3.505 | |
| 30 - 49 | $3.062 | |
| 50 - 99 | $2.973 | |
| 100 - 199 | $2.907 | |
| 200 - 299 | $2.874 | |
| 300 - | $2.863 | |




