XC3S200A-4FGG320C
XILINX

RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
Packing Type:tray
CoreStaff Part Number:st40204866
Date Code:1021
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | Integrated circuits/ICs FPGA |
| Manufacturer | XILINX |
| Series | SpartanR-3A |
| Voltage - Supply | 1.14V ~ 1.26V |
| Number of I/O | 248 |
| Number of LABs/CLBs | 448 |
| Number of Logic Elements/Cells | 4032 |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 85°C(TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 320-FBGA(19x19) |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 3
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 9 | $138.936 | |
| 10 - 49 | $136.135 | |
| 50 - 99 | $135.201 | |
| 100 - 499 | $134.734 | |
| 500 - 999 | $134.454 | |
| 1,000 - 1,999 | $134.134 | |
| 2,000 - 3,999 | $133.894 | |
| 4,000 - | $133.707 | |



