LQP03TN4N3H00D
MURATA
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
Packing Type:cut tape
COO:JP
CoreStaff Part Number:st40185591
Date Code:2010
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQP03TN_00 |
| Type | Film |
| Inductance | 4.3 nH |
| Frequency - Self Resonant | 6GHz |
| DC Resistance (DCR) | 550 mOhms |
| Tolerance | ±3% |
| Size / Dimension | 0.6x0.3mm |
| Height - Seated (Max) | 0.014" (0.35mm) |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 7,930
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 299 | $0.067 | |
| 300 - 499 | $0.054 | |
| 500 - 999 | $0.045 | |
| 1,000 - 3,999 | $0.039 | |
| 4,000 - 4,999 | $0.034 | |
| 5,000 - 9,999 | $0.033 | |
| 10,000 - 29,999 | $0.033 | |
| 30,000 - | $0.032 | |



